Motokros budu navždy milovat, ale v tuto chvíli zaujímá jinou pozici na žebříčku priorit než prvních dvacet let mého života. Jízda na motorce je pro mě nepopsatelný pocit a za život jsem nenašel mnoho jiných činností, které by se snad jen blížily tomuto pocitu, proto i nadále u motokrosu v této nejčistší podobě zůstávám a rád se svezu, když je možnost. Volný čas rád trávím tam, kde jsem vyrostl, tedy na trati, a při té příležitosti rád předávám to, co jsem se naučil a měl šanci okoukat od těch nejlepších na světě. Přes zimu jsme se s místní partičkou závodníků věnovali i fyzičce a je to 100% jiný druh poslání! Mám to rád.
Chtěl bych velice poděkovat všem, kteří byli součástí mé závodnické cesty. Mohl bych se snažit o jmenovitý seznam, ale to bychom tu byli dlouho a zapomněl bych na mnoho lidí. Děkuji mockrát za vše!
Tak to je vše, dámy a pánové! Konec hlášení. Mějte se fajn a hezký večer."
Petr
Přejeme Ti, Petře, aby se Ti na Tvé pokračující životní dráze dařilo a nemusel ses potýkat s žádnými dalšími zdravotními problémy!
Zdroj: FB Petra Poláka
26.03.2025